7. runda (3, 5 czerwca)
piątek: Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

Grupa dolce
megaliga 7. kolejka
Motor Klops 94  : 66 Galaktyczni Zdobywcy
Torbyd 84  : 74 Szybkie Śpiwory
Borowcy z Bora Bora 90  : 77 Wplątani w taśmę
Grupa gabbana
megaliga 7. kolejka
Koślawe Melepety 52  : 103 Concordia Bikers
Wkręcone Śruby 59  : 99 Bankster Fletnowo
Dupy z Mosiądza 110 : 89 Motocyce
Wyniki Dolce
Motor Klops : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Motor Klops - Pn-Dudek, P-THOMSEN, KB-Woryna Taktyczna; Rezerwa:Jakobsen,Kasprzak;Pała:Ch.Holder,Janowski,Kołodziej,Madsen; MKC; Pijany CieslakGalaktyczni Zdobywcy - PN - Hampel, P - Bewley, KB - Michelsen. Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, Pijany Cieślak, MKC, RK N. Pedersen, GS N. Pedersen.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Motor Klops 0 3 3 1 2 3 0 7 Lider 2 PN 3 MKC 2
Fredrik Lindgren Motor Klops 2 3 2 2 3 2 0 4 Joker 4 Rezerwa Kasprzak
Anders Thomsen Motor Klops 3 3 3 3 2 0 0 3 Kapitan 0 P 3
Kacper Woryna Motor Klops 1 2 2 2 0 0 0 0 KB 0
Dominik Kubera Motor Klops 2 2 2 3 3 0 0 0 Rezerwa Jakobsen
Trener Motor Klops 0 3 3 2 3 0 0 10 PC 3 BP 4 Taktyczna 3
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 0 3 1 0 3 Lider 1 PN 1 MKC 1
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 0 0 0 0 0 0 0 0 Joker 0 GS 0 RK 0
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 3 3 3 0 4 Kapitan 4 KB 0
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 0 2 0 3 0 0 0 0
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 1 1 1 0 1 P 1
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 0 3 3 1 0 0 5 Muchomor 0 PC 0 Taktyczna 5
Torbyd : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Torbyd - PN - LAMBERT, P - PRZEDPELSKI,KB-HANSEN, ZAGRYWKI: TAKTYCZNA, MUCHOMOR , REZERWA- MISKOWIAK, GS- BELLEGO BRUDNA PAŁA- LINDGREN, DOYLE, JANOWSKICH.HOLDER. PIJANY CIEŚLAKSzybkie Śpiwory - Drabik-PN, Pi.Pawlicki-KB, Ch.Holder-P, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak,Muchomor, Brudna pała: Ch. Holder, L. Madsen, J. Kołodziej, M. Janowski
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Robert Lambert Torbyd 3 3 1 2 3 3 0 8 Lider 5 PN 3
Patrick Hansen Torbyd 1 3 1 0 1 0 0 3 Joker2 KB 1
Paweł Przedpełski Torbyd 2 3 1 3 0 3 0 4 Kapitan 4 P 0
David Bellego Torbyd 0 3 2 2 0 0 0 0 GS 0
Jason Doyle Torbyd 3 1 0 1 1 0 0 0
Trener Torbyd 3 3 1 2 1 0 0 13 PC 3 Taktyczna 6 Muchomor 4 BP 0
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 2 3 3 3 2 3 2 9 Lider 5 MKC 4
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 0 0 2 2 3 0 0 0 Joker 0 PN 0
Chris Holder Szybkie Śpiwory 2 1 2 3 0 3 0 0 Kapitan 0 P 0
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 0 3 0 3 2 0 0 0
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 0 0 0 0 0 0 0 0 KB 0
Trener Szybkie Śpiwory 2 0 2 3 0 0 0 14 Muchomor 4 Taktyczna 6 BP 4 PS 0 PC
Borowcy z Bora Bora : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - PN-2;KB-3.; P-1, MKC, PC, Taktyczna, Typer GS Lampart, Brudna Pała Kołodziej, C.Holder, Janowski, Madsen, Rezerwa LidseyWplątani w taśmę - PN: Madsen, P: Kołodziej, KB: Woźniak. Zagrywki: MKC, taktyczna, Cieślak, Sousa, rez. giełda: Walasek, Brudna Pała: Kołodziej, C.Holder, Janowski, Madsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 0 0 0 7 Lider 2 MKC 2 P 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 1 3 3 3 0 0 0 7 Joker 4 PN 3
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 3 1 2 3 0 0 0 1 KB 1 Kapitan 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 2 2 0 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 0 2 3 2 0 0 0 Rezerwa Lidsey
Trener Borowcy z Bora Bora 3 3 2 2 2 0 0 9 Taktyczna 2 PC 3 BP 4
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 3 2 3 1 0 0 4 Lider 2 PN 0 MKC 2
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 2 3 3 3 2 3 0 7 P 2 Joker 5
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 3 1 2 0 0 0 0 KB 0 Kapitan 0
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 2 0 2 0 1 0 0 0
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 1 2 2 3 1 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 1 0 1 0 0 7 BP 4 PC 0 PS 0 Taktyczna 3
Wyniki Gabbana
Koślawe Melepety : Concordia Bikers
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MCK, TAKTYCZNA, PC, PS, MUCHOMOR, rezerwa jeppesenConcordia Bikers - PN - 3, KB - 5, P - 1, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa: Lindgren, Rezerwa: Swidnicki, GS: Cierniak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Koślawe Melepety 0 3 3 1 2 3 0 6 L -2 ; MCK -2 ; P - 2;
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 0 0 0 0 0 0 3 J 3 ; KB 0 ;
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 2 0 0 0 0 0 0 0 K 0 ; PN 0 ; REZ JEPPESEN
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 3 0 3 2 0 0 0
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 0 2 3 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 0 0 0 3 2 0 0 3 TAKT 3 ; PC 0 ; PS 0 ; MUCH 0
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 3 3 0 0 0 7 L - 2; P - 3; MCK - 2;
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 2 3 3 3 2 3 0 5 J - 5;
Jack Holder Concordia Bikers 1 1 3 1 2 2 0 4 K - 4; PN - 0; Rezerwa Lindgren
Chris Holder Concordia Bikers 2 1 2 3 0 3 0 0
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 0 3 3 3 0 0 2 KB 2 ; GS 6 ;
Trener Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 9 TAKT 6 ; PC 3 ;
Wkręcone Śruby : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: MKC Woźniak, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak,Gw.St. MiśkowiakBankster Fletnowo - PN- Michelsen, P-Vaculik, KB-Bewley, GS-Woryna, Rezerwa-Krakowiak, Pijany Cieślak, Taktyczna, MKC, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 3 1 2 0 0 0 0 L - 0; PN - 0; MCK - 0
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 3 2 3 1 0 0 4 J - 4;
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 0 2 2 3 0 0 3 K -0 ; P -3 ;
David Bellego Wkręcone Śruby 0 3 2 2 0 0 0 2 KB - 2;
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 0 2 0 3 0 0 0 0 RK 0
Trener Wkręcone Śruby 3 3 2 2 0 0 0 0 TAKT0- ; PC 0 ;
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 2 3 0 0 3 0 4 L - 1; P - 3; MCK - 0; Rezerwa Krakowiak
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 2 3 1 3 0 3 0 5 J - 5;
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 3 3 3 3 3 3 0 7 K 4 ; PN 3 ;
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 2 2 2 1 1 1 0 1 KB 1 ;
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 1 2 2 2 0 0 0 0 GS - 0;
Trener Bankster Fletnowo 3 3 3 2 0 0 0 14 TAKT7- ; MUCH 4; PC 3;
Dupy z Mosiądza : Motocyce
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Lambert; KB - Doyle; P - Thomsen; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; NCD: Lambert; Pijany CieślakMotocyce - PN Kubera, P Hampel KB Woffinden, MCK, Typer Chugunov 5/6, Spartacus Hampel vs. Pawlicki, Taktyczna, Muchomor, Woffinden 9/10
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 2 0 0 9 L - 4; P - 3; MCK - 4;
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 2 3 2 2 3 2 0 4 J - 4;
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 3 3 1 2 3 3 0 9 K -4 ; PN - 3; NDC4- ;
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 2 2 3 2 2 2 0 0 KB - ; rezerwa Pawlicki
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 2 2 3 3 0 0 0 Rzerwa Jakobsen
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 1 2 3 0 0 8 TAKT - 5; PC 3 ;
Maciej Janowski Motocyce 2 3 3 3 2 3 2 9 L 5 ; MCK 4 ;
Dominik Kubera Motocyce 3 2 2 2 0 2 0 7 J 5 ; PN 2 ;
Jarosław Hampel Motocyce 3 2 2 0 3 1 0 3 K 0 ; P 3 ;
Gleb Czugunow Motocyce 2 0 2 0 1 0 0 0 TYP 5/6 0
Tai Woffinden Motocyce 1 2 2 3 1 0 0 0 KB - ; TYP 9/10 0
Trener Motocyce 2 2 2 0 1 0 0 9 TAKT 6 ; MUCH 0 ; SPART 3 ;