Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 1, P - 2, Rezerwa Lidsey, GS Lampart, MKC, Paulo Sousa, Taktyczna, NCD Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Thomsen; P-Lindgren; KB-Kubera GS- woryna; Paulo Sousa; Ryszard Kowalski- woryna; Rezerwa- jakobsen; Pijany Cieślak; Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Anders Thomsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Janowski-PN, Smektała-KB, Drabik-P, Rezerwa Kowalski, NCD Ch.Holder, Ryszard Kowalski Drabik, MKC, Taktyczna, Brudna Pała: J.Holder, N.Pedersen,Pi.Pawlicki, Michelsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Chris Holder
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Maksym Drabik
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Madsen, P: Tai, KB: Czugunow; MKC Madsen, taktyczna, rez. Woźniak, Ryszard K.: Świdnicki, GS: Świdnicki, Ryszard K.: Czugunow,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Mateusz Świdnicki
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Janusz Kołodziej
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: P.Przedpełski KB, Miskowiak Pn, Lambert -P, Rezerwa- Hansen, Taktyczna, SIWY BAJERANT, GS- BELLEGO , GS- Miskowiak, Brudna pała: Leszno-Doyle, Toruń- Lambert, Lublin- ,mikelsen , GKM- nicki,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Jakub Miśkowiak
  • 5 David Bellego
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Bewley , P - Michelsen, KB - Hampel, ZAGRYWKI: Remis, Taktyczna, MKC, Pijany Cieslak, Rezerwa Gielda: Jeppesen, Brudna Pała: Doyle, Michelsen, Nicki Pedersen, Jack Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN Vaculik, P-Michelsen, KB-Bewley, GS- Bewley, Woryna, Rezerwa-Krakowiak, Pijany Cieślak, MKC-Vaculik, Typer- Michelsen 8/10
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-3. KB-2. P-1. ; MKC, Taktyczna, RK Czugunov, RG Berntzon, NCD-Janowski, Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 4, KB - 2, P - 3; NCD - Zmarzlik, MKC, RK: Kołodziej, GS: Świdnicki, Rezerwa: Lindgren, Cierniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Mateusz Świdnicki
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Chris Holder
  • 5 Jack Holder
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Thomsen; KB - Prz. Pawlicki; P - Doyle; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; R. Kowalski: Thomsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - KB; 2 - PN; 3 - P, NCD; PIJANY CIEŚLAK; TAKTYCZNA; MORTAL COMBAT; MUCHOMOR; REZERWA JEPPESEN
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC MIśkowiak, NCD Madsen, Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Taktyczna, Rezerwa Gapiński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jakub Miśkowiak
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 David Bellego