składy: 1 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: P- Zagar, PN -Sajfutdinow, KB-Lindgren, GS: Czugunow, Przedpełski, Kamasutra, MKC, Pijany Cieślak, Typer:Sajfutdinow 11/12
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Matej Zagar
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC, 2 - PN, ZB, 3 - KB, 5 -P, PC, Kamasutra, Remis, rezerwa Kubera
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: P-Łaguta; PN-Doyle; KB-Kołodziej; GS: Buczkowski; Typer: Łaguta13/14; Muchomor; Pijany Cieślak; MKC; Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Nicki Pedersen
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: P-Zmarzlik; PN-Cholder; KB-Hampel; GS: Hampel; Rezerwa: Protasiewicz; Muchomor; Pijany Cieślak; MKC; Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Chris Holder
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN-Pawlicki, KB-Miskowiak, P-Janowski GS Miskowiak, MKC, ZB Bewley, NCD Pawlicki, Typer Pawlicki 12/13, Typer Miskowiak 7/8
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN, Łaguta, KB Lindsey, P Madsen, MKC Łaguta, GS Lindsey, Kamasutra, Pijany Cieślak, Rezerwa Woźniak, Rezerwa Miedziński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Kenneth Bjerre
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: KB-Dudek, P-Laguta, PN-Bjerre, MKC, Kamasutra, Taktyczna, Rezerwa: Kubera, Pludra (Gwarancja Startów)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Kenneth Bjerre
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Patryk Dudek
  • 5 Leon Madsen
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: 1. P; 4. KB; 5. PN; Pawlicki GS; MKC, Taktyczna, Pijany Cieślak; Rezerwa: Krakowiak; Rezerwa: Kasprzak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1. P, MKC; 2. KB, ZB; 3. PN; 5. GS; REZERWA - JEPPESEN; REZERWA - LINDGREN; PIJANY C.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: Gleb Czugunow GS; Matej Zagar KB; Rafał Karczmarz PN ZB; Anders Thomsen P; Muchomor; MKC; Pijany Cieślak; Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Matej Zagar
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Rafał Karczmarz
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Przeł.: Zmarzlik, PN: Pedersen; KB: Kołodziej, Bonusiak: Kołodziej, rez. Pawlicki, MKC, Cieślak, Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Miskowiak(KB,GS), Lambert(PN) J.Holder(P) Przedpełski (GS),Rezerwowy: Fricke, Muchomor, Cieślak, MKC, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Jack Holder
  • 5 Paweł Przedpełski