megaliga: 1 kolejka

I runda

STELMET FALUBAZ Zielona Góra – GET WELL Toruń (05.04.2019 18:00)
forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa – TRULY.WORK Stal Gorzów (05.04.2019 20:30)
FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław (07.04.2019 16:00)
SPEED CAR MOTOR Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz (07.04.2019 19:00)

Grupa Dolce&Gabbana
megaliga 1. kolejka
Do Bandy 56  : 76 Borowcy z Bora Bora
Motocyce 60  : 91 Wkręcone Śruby
Wplątani w taśmę 64  : 59 Concordia Bikers
Dupy z Mosiądza 88  : 67 Koślawe Melepety
Wyniki Dolce&Gabbana
Do Bandy : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Do Bandy - 1-NBL, 5-P, 3-KB, taktyczna, GS- EmiL, GSJ- GruchaLski, typer DoyLe 1,2,2,2,3 , Pijany CiesLakBorowcy z Bora Bora - GS Koldi, Dudek, Typer Vaculik 3,2,3,2*,3, Pijany Cieślak, GSJ, RJ Miśkowiak, NBL Holder, P Vaculik, KB Dudek
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Przemysław Pawlicki Do Bandy 2 2 0 1 0 0 0 0 NBL 0, LIDER 0
Andreas Jonsson Do Bandy 0 0 0 0 0 0 0 0 JOKER 0
Emil Sajfutdinow Do Bandy 3 3 3 3 2 2 0 9 GS 2, KB 1, KAPITAN 4, NCD 4
Michał Gruchalski Do Bandy 3 2 0 0 0 0 0 0 GSJ 0
Jason Doyle Do Bandy 3 2 2 2 1 0 0 5 P 2, TYPER 3
Trener Do Bandy 2 0 3 0 1 0 0 0 TAKTYCZNA 0
Patryk Dudek Borowcy z Bora Bora 2 3 3 2 3 3 0 7 GS 3, LIDER 5, KB 2
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 2 2 3 0 0 9 TYPER 1, JOKER 6, P 2
Janusz Kołodziej Borowcy z Bora Bora 3 1 3 0 0 0 0 0 KAPITAN 0, GS 0,
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 2 3 1 1 0 0 0 0 GSJ 0
Chris Holder Borowcy z Bora Bora 1 2 2 0 0 0 0 0 NBL 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 1 0 0 0 3 PC 3
Motocyce : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Motocyce - Role: Janowski - NBL / Trofimow Jr. - KB / Lindgren - P; Zagrywki: Pijany Cieslak - 3 / Gwarancja startow junior (Trofimow Jr.) - 3 / Gwarancja startow (Lindgren) - 3 / Typer (Lindgren) 3,3,2,3,1 - 3 Wkręcone Śruby - Gw. St. Protasiewicz i Woffinden, Gw. St. Jr. Drabik, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rez. Jr Tonder, NBLBjerre, KB Kurtz, P Woffinden
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 2 0 2 3 2 1 0 0 LIDER 0, NBL 0
Dominik Kubera Motocyce 3 0 3 0 1 0 0 4 JOKER 4
Fredrik Lindgren Motocyce 3 2 3 2 0 0 0 7 NCD 4, P 2, GS 0 TYPER 1
Jakub Jamróg Motocyce 0 0 0 0 0 0 0 0
Wiktor Trofimow jr Motocyce 2 0 2 3 3 3 0 1 KB 1, GSJ 6
Trener Motocyce 2 0 3 0 3 0 0 0 PC 0
Piotr Protasiewicz Wkręcone Śruby 3 0 2 3 3 3 0 4 GS 3, LIDER 4
Brady Kurtz Wkręcone Śruby 1 2 3 2 0 0 0 1 JOKER 1, KB 0
Tai Woffinden Wkręcone Śruby 1 3 3 3 3 3 0 7 KAPITAN 4, P 3, GS 0
Kenneth Bjerre Wkręcone Śruby 2 3 3 3 3 2 0 0 NBL 0
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 2 0 1 1 1 0 0 GSJ 2
Trener Wkręcone Śruby 3 2 3 3 1 0 0 8 PC 3, TAKTYCZNA 5
Wplątani w taśmę : Concordia Bikers
Zagrywki: Wplątani w taśmę - Medium - Artiom Łaguta, Taktyczna, GS - Frik, Pij.C, Typer - Iversen: 3,2,2,1,2; NBL - Lindbaeck; P - Iversen, KB - Max FrikConcordia Bikers - Gwarancja startów: Kasprzak i Pedersen; Rezerwa: Przedpełski; Taktyczna, Pijany Cieślik; Kasprzak - NBL, Miedziński - KB, Pedersen - P
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Robert Lambert Wplątani w taśmę 0 2 3 1 3 0 0 0 LIDER 0
Niels Kristian Iversen Wplątani w taśmę 2 2 3 3 3 1 0 7 JOKER 3 P 3 TYPER 1
Antonio Lindbaeck Wplątani w taśmę 2 3 0 0 2 1 0 0 KAPITAN 0 NBL 0
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 3 3 0 1 0 0 0 0 MEDIUM
Max Fricke Wplątani w taśmę 2 1 1 2 2 2 0 2 KB 2, GS 2
Trener Wplątani w taśmę 0 2 0 1 2 0 0 2 TAKTYCZNA 2, PC
Krzysztof Kasprzak Concordia Bikers 2 0 1 1 1 1 0 0 LIDER 0 GS 2 NBL 0
Michael Jepsen Jensen Concordia Bikers 2 1 0 2 0 0 0 4 JOKER 4
Nicki Pedersen Concordia Bikers 3 3 3 2 3 3 0 6 KAPITAN 4 GS 3 P 2
Adrian Miedziński Concordia Bikers 0 2 1 2 0 0 0 2 KB 2
Vaclav Milik Concordia Bikers 0 2 2 2 0 0 0 0
Trener Concordia Bikers 2 1 3 2 0 0 0 0 TAKTYCZNA 0 PC 3
Dupy z Mosiądza : Koślawe Melepety
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - Gw. St. -Pawlicki, -Zagar/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ Rez Sen -Lampart. NBL-Buczkowski/ KB-Pawlicki/ P-ZmarzlikKoślawe Melepety - Zagrywki: taktyczna - michalsen; GSJ - smyk; GSJ - kopeć; GS - madsen; NBL - kopeć; KB - holder; P - madsen.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 1 3 3 2 3 0 0 2 LIDER 2 NBL 0
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 3 2 0 3 3 0 6 JOKER 6 GS 3 KB 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 1 2 3 3 2 0 6 KAPITAN 0 P 3 TYPER 3
Peter Kildemand Dupy z Mosiądza 2 2 3 2 3 0 0 0 REZERWA LAMPART
Matej Zagar Dupy z Mosiądza 2 2 3 2 1 1 0 0 GS 1
Trener Dupy z Mosiądza 1 3 2 2 1 0 0 2 TAKTYCZNA 2
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 0 3 2 2 3 0 0 0 LIDER 0
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 3 1 0 0 0 0 3 JOKER 3, GSJ 0
Leon Madsen Koślawe Melepety 3 3 3 2 3 3 0 6 KAPITAN 4, GS 3 P 2
Jack Holder Koślawe Melepety 0 2 2 0 0 0 0 2 KB 2
Igor Kopeć-Sobczyński Koślawe Melepety 2 0 2 2 2 2 0 0 GSJ 6 NBL 0
Trener Koślawe Melepety 0 3 3 0 2 0 0 0 TAKTYCZNA 0