megaliga: 1 kolejka

I runda

Grupa Azoty Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (8 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno (7 kwietnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa (8 kwietnia)
Cash Broker Stal Gorzów – Get Well Toruń (8 kwietnia)

Grupa Dolce
megaliga 1. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 52  : 71 Wkręcone Śruby
Borowcy z Bora Bora 48  : 63 Koślawe Melepety
Do Bandy 102 : 64 Team Eagles
Grupa Gabbana
megaliga 1. kolejka
Hajs się zgadza 82  : 68 Concordia Bikers
Wplątani w taśmę 65  : 51 Motocyce
Dupy z Mosiądza 71  : 55 Szpryca
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Gwarancja Startów Junior (Kubera), Rezerwa (Kurtz), Pijany CieślakWkręcone Śruby - Rezerwa - Milik, Gwarancja Startów - Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior - Szczotka
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Galaktyczni Zdobywcy 3 1 1 2 1 0 0 0
Niels Kristian Iversen Galaktyczni Zdobywcy 2 1 3 1 0 0 0 2 Joker 2
Przemysław Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 1 2 0 0 0
Janusz Kołodziej Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 3 1 0 0 0
Dominik Kubera Galaktyczni Zdobywcy 1 1 2 2 0 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 3 0 0 0 0 Pijany Cieślak przegrany
Martin Vaculik Wkręcone Śruby 3 2 2 3 3 0 0 3 Lider 3
Alan Szczotka Wkręcone Śruby 1 0 0 0 0 0 0 1 Joker 1
Bartosz Zmarzlik Wkręcone Śruby 3 3 3 3 2 2 0 8 wygrana walka kapitanów. NCD Zmarzlik
Krzysztof Buczkowski Wkręcone Śruby 3 3 2 3 0 0 0 0 Rezerwa Milik
Emil Sajfutdinow Wkręcone Śruby 1 0 2 2 2 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 0 3 3 2 0 0 0
Borowcy z Bora Bora : Koślawe Melepety
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - Gwarancja Startów (Łaguta, Fricke) Rezerwa (Holta)Koślawe Melepety - Zagrywki: g.s.j. - Smektała (3); g.s. - Jaowski (4); g.s. - Dudek (4).
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Borowcy z Bora Bora 1 3 2 2 0 0 0 0 Rezerwa Holta
Rafał Karczmarz Borowcy z Bora Bora 2 2 0 0 0 0 0 2 Joker 2
Artiom Łaguta Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 1 1 0 4 wygrana walka kapitanów
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 2 2 1 1 0 0 0 0
Max Fricke Borowcy z Bora Bora 1 1 0 1 1 1 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 1 2 3 1 1 0 0 0
Maciej Janowski Koślawe Melepety 2 3 3 1 3 3 0 5 Lider 5
Antonio Lindbaeck Koślawe Melepety 3 2 1 0 0 0 0 3 Joker 3
Patryk Dudek Koślawe Melepety 1 3 0 0 3 3 0 0
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 3 2 0 1 0 0 0
Kenneth Bjerre Koślawe Melepety 3 1 3 3 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 2 2 0 0 2 0 0 0
Do Bandy : Team Eagles
Zagrywki: Do Bandy - gwarancja junior, pijany cieślak, remisTeam Eagles - Team spirit, Gwarancja startów junior
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Krzysztof Kasprzak Do Bandy 3 3 3 3 3 0 0 5 Lider 5
Tai Woffinden Do Bandy 2 3 3 0 3 0 0 5 Joker 5
Jarosław Hampel Do Bandy 3 2 3 2 2 0 0 0
Fredrik Lindgren Do Bandy 3 3 3 3 3 3 0 0
Daniel Kaczmarek Do Bandy 3 0 0 2 2 2 0 0
Trener Do Bandy 3 3 3 3 2 0 0 13 Pijany Cieślak wygrany + Remis 9
Leon Madsen Team Eagles 2 3 2 3 3 2 0 6 Lider 5 + TS 1
Maksym Drabik Team Eagles 2 0 0 3 1 1 0 0
Nicki Pedersen Team Eagles 2 3 3 2 3 0 0 4 wygrana walka kapitanów
Artur Mroczka Team Eagles 0 0 1 1 0 0 0 0
Grzegorz Zengota Team Eagles 3 2 2 3 0 0 0 1 TS 1
Trener Team Eagles 2 0 3 1 0 0 0 0
Wyniki Gabbana
Hajs się zgadza : Concordia Bikers
Zagrywki: Hajs się zgadza - Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team SpiritConcordia Bikers - Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), taktyczna
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Fredrik Lindgren Hajs się zgadza 3 3 3 3 3 3 0 5 lider-5
Patryk Dudek Hajs się zgadza 1 3 0 0 3 0 0 4 joker-4
Krzysztof Kasprzak Hajs się zgadza 3 3 3 3 3 0 0 4 kapitan-4
Rafał Karczmarz Hajs się zgadza 2 2 0 0 0 0 0 1 TS-1
Adrian Miedziński Hajs się zgadza 3 1 3 3 2 0 0 1 rezerwa Bjerre, TS-1
Trener Hajs się zgadza 3 3 3 0 2 0 0 0
Emil Sajfutdinow Concordia Bikers 3 2 1 0 0 0 0 0 rezerwa Linbaeck, lider-0
Leon Madsen Concordia Bikers 2 3 2 3 3 2 0 6 joker-4; taktyczna-2
Piotr Protasiewicz Concordia Bikers 2 2 1 1 0 0 0 0 kapitan-0
Alex Zgardziński Concordia Bikers 1 1 2 2 2 2 0 0 +6 z G.S.
Nicki Pedersen Concordia Bikers 2 3 3 2 3 0 0 0
Trener Concordia Bikers 3 3 1 2 3 0 0 0
Wplątani w taśmę : Motocyce
Zagrywki: Wplątani w taśmę - 1.pijany cieślak, 2.rezerwa: Janusz Kołodziej, 3.rezerwa junior: GruchalskiMotocyce - Rezerwa Gomólski - 4, Team Spirit - 7
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Niels Kristian Iversen Wplątani w taśmę 3 2 2 3 1 0 0 0 rezerwa Kołodziej, Lider-0
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 2 3 3 0 3 0 0 5 joker-5
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 2 2 3 2 1 0 0 0 kapitan-0
Patryk Rolnicki Wplątani w taśmę 2 1 1 0 0 0 0 0
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 3 3 2 3 0 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 3 0 0 0 0 4 pijany Cieślak-4
Maciej Janowski Motocyce 2 3 3 1 3 0 0 2 lider-2
Maksym Drabik Motocyce 2 0 0 3 1 0 0 3 joker-3
Grzegorz Zengota Motocyce 3 2 2 3 0 0 0 1 kapitan-0, TS-1
Szymon Woźniak Motocyce 1 0 1 0 0 0 0 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 3 1 2 3 1 0 0 0
Trener Motocyce 2 0 2 0 1 0 0 0
Dupy z Mosiądza : Szpryca
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - g. s. junior - Kubera - 3, Team Spirit - 7, Rezerwa junior - Wieczorek - 2Szpryca - Rezerwa - J. Holder (4), Rezerwa - Holta (4), Gwarancja startów - Smektała (3)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 2 0 0 5 kapitan-4; TS-1
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 2 2 1 2 0 0 5 joker-4; TS-1
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 3 2 3 2 2 0 0 0 kapitan-0
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 1 1 2 2 0 0 0 1 TS-1
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 1 1 3 2 0 0 0 2 TS-2
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 3 2 0 0 0 0
Jason Doyle Szpryca 1 3 2 2 0 0 0 0 rezerwa Holta, lider-0
Bartosz Smektała Szpryca 0 3 2 0 1 1 0 0 joker-1; GS-1
Martin Vaculik Szpryca 3 2 2 3 3 0 0 4 kapitan-4
Matej Zagar Szpryca 3 1 1 2 1 0 0 0
Max Fricke Szpryca 1 2 0 2 1 0 0 0 rezerwa Holder
Trener Szpryca 1 3 2 2 1 0 0 0