składy: 11 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: KB - Jamrog, P - Janowski, GS - Lindgren, Jamrog, GSJ Kubera, Typer Janowski (3,3,3,3,3), rezerwa Thomsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Maciej Janowski
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Jakub Jamróg
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: Gw. St. -Pawlicki, -Karczmarz/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 2,3,3,3,3/ Rez Sen -Kildemand. KB-Buczkowski/ NBL-Karczmarz/ P-Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Rafał Karczmarz
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Zagrywki: Taktyczna; GS: Łaguta; Cieślak; Typer - Artiom: 2,3,3,3,3; KB: Lindbaeck; P: Łaguta; NBL: Iversen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Max Fricke
  • 2 Antonio Lindbaeck
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Paweł Miesiąc
  • 5 Niels Kristian Iversen
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów: Kasprzak, Czugunow; Rezerwa: Milik; Taktyczna, Jepsen-Jensen - NBL, Miedziński - KB, Pedersen - P
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Gleb Czugunow
  • 2 Krzysztof Kasprzak
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Michael Jepsen Jensen
  • 5 Adrian Miedziński
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Drabik P, Kurtz KB, Bjerre NBL, Pijany Cieślak, Gw St. Protasiewicz Gw. St. Junior Drabik, Medium Woffinden, Typer Drabik (3,3,3,3,3) Rez Junior Bogdanowicz
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Piotr Protasiewicz
  • 2 Brady Kurtz
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Tai Woffinden
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
wybrane zagrywki: 1-P, 5-KB, taktyczna, GS- EmiL, GSJ- GruchaLski, Rez S- AJ, Pijany CiesLak, Rez Jun – Turowski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Michał Gruchalski
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Przemysław Pawlicki
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Koldi i Vacul GS i Typer 5x3, Rezerwa Holta, GSJ, REz junior Lampart
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Chris Holder
  • 5 Jakub Miśkowiak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: smyk - gsj; madesn - p, typer (3,3,3,3,3); j.holder nbl; hampel - gs, kb; kopeć - rj., cieślak, taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jack Holder
  • 5 Jarosław Hampel