składy: 11 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Sajfutdinow, Gwarancja Startów Junior - Czerniawski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gw.st.j. Kaczmarek, gw.st.Woffinden, pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Gw Startów Karczmarz, GS Łaguta, GS Fricke
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 2 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: rezerwa 4 - Jack Holder Gwarancja startów 4 - Madsen, gwarancja junior 3
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: gs - janowski, gsj - smyk, rezerwa - lindback
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 5 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Rezerwa Kołodziej, GSJ Kubera, Pijany cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 5 Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: z1 gwarancja Drabik z2 gwarancja Pawlicki z3 rezerwa Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Jamróg - 4, cieślak - 5
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: team spirit, taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: gwarancja: Tai, gwarancja Artiom, rezerwa: Koldi
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team Spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen), gwarancja startów (Sajfutdinow)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)