składy: 6 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior - Szczotka
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gw. st. jun. Kaczmarek, rez. Wozniak, pijany Cieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: gwarancja junior, gwarancja Fricke, rezerwa Protas
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 5 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: taktyczna (5) rezerwa(4) j.holder gwarancja junior
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: zagrywki: rezerwa - bjerre, g.s. - piter, g.s.j - smyk.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: brak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: z1 gwarancja Drabik z2 gwarancja Pawlicki z3 rezerwa Zengota
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 5 Szymon Woźniak (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Jamróg - 4, cieślak - 5
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: Tim spiryt gwarancja junior taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 4 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Rezerwa: Iversen, Gwar.startów: Tai, Gwar. startów junior.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: brak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)